Poszukiwany listem gończym trafił do aresztu - Wiadomości - KPP w Świeciu

Wiadomości

Poszukiwany listem gończym trafił do aresztu

W poniedziałek do aresztu trafił poszukiwany listem gończym 44-letni mieszkaniec Świecia. Decyzją sądu spędzi tam najbliższe trzy miesiące. Do zatrzymania mężczyzny doszło dzięki współpracy świeckich kryminalnych z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

W poniedziałek (21.08.17), decyzją sądu, do aresztu trafił 44-letni mieszkaniec Świecia poszukiwany listem gończym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz uszkodzenie ciała innej osoby. W czasie prowadzenia poszukiwań świeccy kryminalni ustalili, że mężczyzna może przebywać na terenie powiatu koneckiego w województwie świętokrzyskim. O pomoc zwrócili się do tamtejszych policjantów.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło 08.08.2017r. w wyniku współpracy świeckich mundurowych i ustaleń policjantów z komendy w Końskich. Tego dnia, na terenie powiatu koneckiego, do wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania zapukali końscy kryminalni i zatrzymali 44-latka. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Autor: sierż. szt. Joanna Tarkowska
Publikacja: Joanna Tarkowska