Skupienie i rozwaga, tego od Ciebie droga wymaga!!! - Wiadomości - KPP w Świeciu

Wiadomości

Skupienie i rozwaga, tego od Ciebie droga wymaga!!!

Policjanci ze Świecia, kolejny raz, bacznie obserwowali zachowania kierujących w rejonie przejść dla pieszych. Tym, którzy wykazali się kulturą jazdy, umożliwiając pieszym bezpieczne przejście na drugą stronę jezdni, wręczane były dyplomy wzorowego kierowcy oraz drobne upominki.

Wczoraj (13.12.18) na ulicy Sienkiewicza w Świeciu, policjanci wspólnie z pedagogiem oraz uczniami Szkoły Podstawowej Nr 2, po raz kolejny przeprowadzili akcję „Bezpieczne przejście”. Przedsięwzięcie odbyło się przy współudziale Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Świeciu.

Akcja miała na celu promowanie tych kierujących, którzy  przestrzegają przepisy ruchu drogowego, a przy tym wykazują się kulturą jazdy, umożliwiając dzieciom bezpieczne przejście na drugą stronę jezdni. Oprócz przestrzegania przepisów, ważne jest także wzajemne zrozumienie i poszanowanie wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Na wielu twarzach pojawił się serdeczny uśmiech, gdy Święty Mikołaj, policjanci i strażnicy miejscy z grupą młodzieży wręczali dyplomy oraz drobne upominki przypominające o bezpieczeństwie na drodze.

Autor: mł. asp. Joanna Tarkowska
Publikacja: Joanna Tarkowska
Ładowanie odtwarzacza...